Вийшов друком новий роман відомого письменника з Черкащини

Світ побачив новий роман «Характерник», який написав відомий письменник з Черкащини Василь Шкляр, пише газета «Козацький край».

– Побачив світ мій роман “Характерник”. Стартовий наклад – 20 000. Думаю, на місяць вересень вистачить, – зазначив автор книги Василь Шкляр.

У другій половині ХVІІ століття в Запорозькій Січі сталася неймовірна подія, яку зафіксовано в архівах тодішньої Московії і яку не оминув увагою жоден доскіпливий хроніст козаччини. Та особливого чару ця пригода набуває під пером письменника, що на основі документальних джерел творить яскраву історичну реальність з життя «лицарів списа і шаблі».

Кошовий Сірко, кинувши виклик самому цареві, розпочинає велику, вкрай небезпечну гру з Москвою. І треба зробити неможливе, аби в цьому поєдинку зберегти козацьку честь і гідність матері Січі. Хто просуне голову в пащу скаженого звіра?

Вийшов друком роман відомого письменника з Черкащини

 

На їхньому бойовому чорному прапорі напис: «Воля України або смерть». Вони не вийшли з лісу навіть тоді, коли навкруги запанувала чужа влада і вже не було надії на визволення. Вони — залишенці — обрали собі смерть.

Їх називали бандитами, розбійниками, головорізами й навіть у прокльонах-анафемах забороняли згадувати їхні імена, щоб убити у пам’яті упокореної маси ту ідею, за яку повстанці жертвували свої молоді життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *