Визначили двадцятку кращих спортсменів Черкаського району, які отримуватимуть стипендію

Учора комісія визначила двадцятку кращих спортсменів Черкаського району, які за значні досягнення в спорті отримуватимуть стипендії з районного бюджету.

Нагадаємо, торік такі стипендії отримували 10 спортсменів. Цьогоріч кількість претендентів зросла в рази, тому комісія з присудження районної винагороди вирішила розподілити їх досягнення на дві категорії – 10 спортсменів отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 500 гривень і стільки ж – по 1 тисячі.

–         Приміром, торік до нас не надійшло жодної пропозиції від боксерів, – коментує начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Бовт. – Цьогоріч двом з трьох претендентів районна комісія призначила стипендії.

Загалом стипендіатів визначили в таких видах спорту, як дзюдо, спортивне орієнтування, футзал, бокс, кікбоксинг, панкратіон, спортивна гімнастика, фехтування на візках. До комісії надійшло 29 заявок.

–         Думаю, що наступного року перелік спортивних напрямків буде значно розширено, адже кількість молодих перспективних спортсменів у Черкаському районі щороку збільшується, – зауважив заступник голови РДА Петро Коренюк. – Нині ми маємо переможців міжнародного рівня і з шахів, всеукраїнських змагань в кінному спорті. Тож чекаємо пропозицій на наступний рік і від керівників цих видів спорту.

До речі, подібні стипендії вже багато років поспіль отримують молоді перспективні спортсмени в Червоній Слободі з місцевого бюджету. Цьогоріч депутати Червонослобідської сільської ради вирішили затвердити їх у розмірі 1 тисяча гривень. Фінансово підтримує кращих учнів руськополянських шкіл, які показують значні результати у навчанні та спорті, і керівник місцевого підприємства СТОВ «Зоря» Іван Дарієнко.

Загалом на виплату стипендій з районного бюджету спрямують 180 тисяч гривень.

–         Перша сесія в цьому році відбудеться 16 лютого. Вже за тиждень всі матеріали по змінах до програми мають бути надані до апарату районної ради, аби депутати мали змогу з ними ознайомитися відповідно до законодавства, – зауважив голова районної ради Олексій Собко.

Картинка Сегодняшняя газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *