Як безробітний зі Сміли став успішним адвокатом

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, що здійснюється Смілянським міськрайонним центром зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи. Інфорує”Діловий регіон

Дмитро Пашковський за фахом юрист, після звільнення з попереднього місця роботи, звернувся за допомогою до служби зайнятості. Індивідуальні профконсультації профільними спеціалістами посприяли безробітному у прийняті рішення  відкрити власну справу. Дмитро долучився до участі у тренінгах з бізнес-грамотності, до кінця навчання підготував бізнес-проект та успішно його захистив.

У 2015 році Дмитру Пашковському було виплачено одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

«На цей час у мене близько двадцяти років юридичної практики. Майже чотири роки я працюю адвокатом. Сам собі господар. Звичайно, і відповідальності набагато більше. Але я займаюся роботою, яка подобається»,- розповідає  Дмитро.

Директорка міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська коментує: «Отримати одноразово допомогу для організації підприємницької діяльності може за бажанням зареєстрований безробітний з числа застрахованих осіб віком від 18 років та який не може бути працевлаштований за сприяння служби зайнятості протягом місяця у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи. Розрахунок такої виплати здійснюється з урахуванням максимального розміру допомоги та мінімального розміру допомоги, встановленого правлінням Фонду, що діє на дату державної реєстрації юридичної чи фізичної особи-підприємця.»

З початку 2019 року 40 смілян взяли участь у тренінгах щодо підприємницької діяльності та відкриття власної справи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *