Як черкащанам заощадити на оренді квартири

Якщо ви збираєтеся знімати в оренду житло і бажаєте зекономити на цьому, тоді ці поради для вас.

Як знизити ціну на оренду, інформує dom.ria:

1. Брати в оренду житло без особливих зручностей, так званий “економ варіант”

Ви не отримаєте свіжого ремонту, роздільний санвузол, сучасні меблі, майже напевно не буде балкона, вікон зі склопакетами, ліфта. У старому фонді можлива відсутність ванни. А якщо ви обрали квартиру взагалі без меблів, то так теж орендувати буде дешевше, слід враховувати те, що перевезти свої меблі обійдеться також не безкоштовно. До того ж, телефон та інтернет додають до орендної плати додаткові цифри. Вигоду треба прорахувати і заздалегідь вирішити, від чого ви точно зможете відмовитися, а що категорично вам не підходить.

2. Оренда на довгий термін

Більшість орендодавців готові запропонувати клієнтам, що бажають пожити у їх власності більше місяця, суттєві знижки. Іноді, коли справа стосується житла, що знімається для відпустки в «гарячий» сезон, варто просто зрушити дату відпустки і поїхати або раніше, або пізніше. Так впаде плата за місяць високого сезону. При оренді житла в місті і не для відпочинку, на такий варіант, швидше за все, розраховувати не варто.

3. Взяти компаньйона-співмешканця

Ділити витрати на двох або трьох прийнятно у всіх випадках, коли нестача грошей гостро відчутна. Зрозуміло, для спільного проживання слід шукати знайомого, якому ви довіряєте або родича, спантеличеного такою ж проблемою. І при цьому, що знімається житло повинно мати хоча б дві кімнати – квартира-студія тут явно не підійде.

4. Аренда кімнати

Це дешевше, ніж знімати квартиру повністю.

5. Житло, розташоване далеко від транспортних розв’язок

Такі варіанти розміщення будуть коштувати менше.

6. Перший або останній поверхи не користуються попитом, а тому дешевше. Можливі причини низько вартості: немає ліфта, немає грат на вікнах, протікає дах.

7. Заміське житло

Дешево тільки в тому випадку, коли воно стоїть не поруч з морем (Не курортна зона) або не забезпечено водою, електрикою. Оренда не цегляного будинку зазвичай дешевше, але все залежить від місця і комфорту. В основному, заощадити допомагає невибагливість до умов проживання, але в межах розумного. Для тривалої оренди такий шлях не найправильніший.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *