Як черкащани вихідними фестивалили (ФОТО)

Вперше у нашому місті пройшов зимовий арт-фестиваль «ГайдаFest». Захід був розрахований на поціновувачів драйвової музики та охочих отримати додаткові знання від лекторів.

Черкаська активістка Вікторія Феофілова розповідала гостям про громадську активність, про переваги та недоліки цієї діяльності. Валентин Чернявський, журналіст «Нового каналу», ділився досвідом проведення провокацій та прихованих зйомок.

– Вдячний організаторам, що вдалося поспілкуватися з людьми, відповісти на їхні запитання. Не знаю, наскільки їм сподобалися відповіді, але я намагався говорити максимально чесно, – підсумував Валентин Чернявський.

img_8427

Телеведучий Роман Вінтонів, більш відомий під псевдонімом Майкл Щур, продемонстрував приклади маніпуляцій та навчив містян добирати перевірені джерела інформації.

– Мене запросили організатори фестивалю і запропонували виступити з лекцією на певну тему. Вважаю, що вона [тема] важлива, треба вміти правильно сприймати інформацію, яку багато пишуть, як не потрапити на гачок, – коментує Роман Вінтонів.

img_8602

Також черкащани мали змогу послухати чуттєві вірші Олександра Ірванця. Після виступу письменника черга, аби придбати книжку та отримати автограф зібралась немаленька.

img_8513

Окрім лекційної частини відвідувачі мали змогу послухати наживо молоді українські гурти: «Колір», «Semmar», «Циферблат», «Кімната Гретхен», «Zapaska», «ХАС». Також виступав і черкаський музикант Олександр Дубина.

– В Україні заходів подібного формату дуже мало, а в Черкасах – взагалі не представлено таких дійств. Тут сьогодні зібрані музика, література і лекції. Один день, але кожен може знайти для себе щось унікальне, нове, – розповідає організатор фестивалю Марина Сухенко.

Черкасці задоволені арт-фестивалем, кажуть, що формат не дуже звичний для Черкас.

– Ще влітку була на «ГайдаFest». Зимовий фестиваль порадував цікавими спікерами та круто підібраними гуртами. Сумно, що більшість черкащан навіть не знали про цей фестиваль. Сподіваюсь, що організаторам вдасться наступного разу залучити ще більше людей, – каже Олена.

– Потрапив на фестиваль випадково, знайома затягнула. Знаєте, взагалі не пожалкував. Дуже сподобалась організація, тут є все – і музика, і література, і виставка, і поїсти можна, – ділиться враженнями Анатолій.

img_7949

img_8137

img_8748

Анна Ішечкіна, Олег Магльований

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *