Як черкасі можуть проводити свій вільний час

“Ні” м’яким диванам та спокійним переглядам ТБ. Свій вільний від роботи час багато черкащан прагне проводити активно. Хтось підкачує сідниці у тренажерних залах, хтось відкриває чакри завдяки йозі, а когось приваблює швидкість і дорога. Якщо ваша душа прагне чогось незвичайного – ця добірка для вас.

Про це повідомля  “in.ck.ua”.

Малювання

1

Під час занять із малювання людина вчиться абстрагуватися від метушні повсякденного життя. Таке хобі розвиває моторику рук, допомагає більш повно сприймати кольори й відтінки, розвиває фантазію та тренує пам’ять.

Art-Studio “Gloria”
Тут ви зможете оволодіти різноманітними портретними техніками. Вартість: орієнтовно 200 грн/міс (12 занять).

“Креаленд”
Навчання різним художнім технікам, а також експериментуванню з новими матеріалами. Вартість індивідуального заняття – 90 грн/год, групового – 30 грн/год.

Індивідуальні заняття з художником Анною Василенко
Уроки та майстер-класи з малюнку, живопису в техніці олія, акварель, гуаш, проходять в майстерні художниці за попереднім записом у будь-який день тижня і час. Підходить для новачків, які ніколи не “тримали олівця” і не знають, з чого починати. Вартість – від 50 грн залежно від обраної техніки, матеріалів тощо.

Танці на пілоні

2

Танець на пілоні поєднує елементи хореографії і шестової акробатики. Допомагає розвивати силу, гнучкість, спритність та витривалість. Pole Dance має декілька напрямів, деякі з них роблять акцент на спортивній, деякі – на еротичній складовій. Ви зможете обрати те, що припаде до смаку більше.

“Politov School”
Навчання за декількома напрямами: Pole Sport Exotic, Pole Dance, Pole Fitness, Pole Dance і Pole Sport. Вартість – 2 рази на тиждень – 300 грн/місяць, 3 рази на тиждень – 350 грн/міс.

“Zebra Pole Dance Studio”
Тут екзотичним танцям навчають за напрямами Pole Dance, Pole Exot, Pole Mix. Вартість – 8 занять – 320 грн, 12 занять – 380 грн, 16 занять – 470 грн.

Верхова їзда

3

Прогулянки верхи позитивно впливають на органи кровообігу, нервову, дихальну, травну, ендокринну системи. Під час верхової їзди працюють практично всі групи м’язів. Доведено, що верхова їзда позитивно впливає не тільки на тіло людини, але й на її психіку.

Поні-клуб “Кентаврик”
Дорослий абонемент на 5 занять (1 год на тиждень)  коштуватиме 600 грн.

Домашня конюшня “PEGAS”
Уроки верхової їзди – 120 грн/год, абонемент (1 год на тиждень) – 450 грн/міс, абонемент (2 год на тиждень) – 750 грн/міс.

Великий теніс

4

Теніс сприяє розслабленню м’язів, які протягом усього дня перебувають в стані гіпертонусу. Крім того, це заняття дає неймовірну психологічну розрядку: тенісист отримує можливість скинути стрес і відновити свою нервову систему.

Черкаська обласна федерація тенісу
Особливості: консультація тренера, оренда приміщення, інвентар. Вартість: від 350 грн/міс, залежно від кількості тренувань на тиждень.

Веслування

5

Греблю вважають аеробним видом спорту, який підвищує концентрацію кисню в крові і у всіх внутрішніх органах. Під час кожної вправи спортсмен активізує роботу практично всіх груп м’язів свого тіла.

ДЮСШ
Навчають греблі на байдарці, каное, академічному веслуванню. Вартість: безкоштовно (благодійний внесок на розвиток спорту за бажанням).

Басейн

6

Плавання – це доступний спорт і корисне хобі. Воно зміцнює серце, зменшує вагу і уповільнює процеси старіння. Після плавання людина не відчуває больових відчуттів, як після бігу чи стрибків.

Фітнес-клуб “Цезар”
Повний абонемент коштуватиме 1120 грн/місяць (заняття 7 днів на тиждень у будь-який час); денний (тільки будні з 13:00 до 17:00) обійдеться у 695 грн/міс, ранковий (тільки будні з 7:00 до 15:00) – 950 грн/міс. Абонемент вихідного дня (сб і нд) коштуватиме 530 грн/міс.

Лікувально-реабілітаційний центр “Астра”
Можна займатися аква-білдингом, що покращує життєвий тонус, позбавляє наслідків стресу, поліпшує фізичну форму. Вартість: 26 грн 55 коп/45 хв.

Вокал

7

Здійснює фізіологічний вплив, заспокоює і розслабляє людський організм. Хто багато співає – той рідко хворіє на інфекційні захворювання. Вокал допомагає виправити поставу, поліпшити дикцію і навіть позбавитися заїкання.

“Креаленд”
Тут вам допоможуть поставити голос, а також розвинути почуття ритму та музичного слуху. Вартість індивідуального заняття – 90 грн/год, групового – 30 грн/год.

Гра на гітарі та фортепіано

8

Гра на музичному інструменті знижує ризик розвитку проблем зі слухом у літньому віці. Крім цього, музика розслабляє, допомагає боротися зі стресом, а також покращує роботу головного мозку і серцево-судинної системи.

“Креаленд”
Ви зможете опанувати ази володіння музичними інструментами, технічні прийоми. Вартість індивідуального заняття – 90 грн/год, групового – 30 грн/год.

Фото http://in.ck.ua/ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *