Як черкаські школярі надолужуватимуть програму після карантину

Занять у вихідні та під час канікул не буде.Учора, 17 січня освітяни зібралися, аби обговорити, яким чином у школах та позашкільних навчальних закладах наздоганятимуть програму.

Про це інформує “Zmi.ck.ua”  з посиланням на прес-службу Черкаської міськради.

“Вчителі обов’язково мають вжити заходів щодо освоєння учнями змісту кожного навчального предмету в повному  обсязі за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання, засобів дистанційного навчання тощо. По суботах та за рахунок весняних канікул відпрацювань не буде”, – зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.

У листі Міністерства освіти і науки України №1/9-296 від 09.06.2016 “Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів” визначено, що тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів без врахування днів, коли діти припиняли навчання з незалежних від них причин (карантин, температурний режим тощо).  У випадку встановлення 5-денного навчального тижня відпрацювання уроків по суботах (з метою надолуження навчального матеріалу, чи продовження канікул та скорочення опалювального сезону) не допускається, оскільки це призведе до перевищення тижневого гранично допустимого навантаження на учнів.

Фото http://zmi.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *