Як черкасці на Форум у Львів їздили

Майбутні видавці відвідали Книжковий форум у Львові.  Цьогоріч він відбувся у 23-тє. Для студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування» ЧНУ ім. Б. Хмельницького це стало щорічною традицією.

«Львівський форум −це непересічна культурна подія для всієї України, а для нас – чудова нагода для професійного зростання, − зауважує завідувач кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації Лариса Завгородня. − Він дає можливість перейняти досвід, адже на кожному книжковому ярмарку ми спілкуємося з письменниками і занурюємось в атмосферу культурного заходу».

Студентів, які відвідали Форум вперше, вразила масштабність цієї події. Протягом трьох днів вони відвідали багато культурних подій. У рамках ярмарку відбулись не лише різноманітні літературні акції і конкурси, авторські зустрічі, літературні читання, автограф-сесії, перфоманси, а й благодійні акції.

blank

«Вразило те, що відбувалося багато зустрічей із відомими людьми, але, на жаль, вони проходили одночасно. Серед фаворитів − зустріч з Янушем Вишневським, прес-сніданок з Паоло Джордано та автограф-сесія Фредеріка Беґбедера. Найбільшою несподіванкою для нас став «Вербальний джаз» Сергія Татчина та братів Капранових. Ця поїздка подарувала нам багато позитивних емоцій та знайомств з цікавими людьми», – розповідає студентка 2-Р курсу Анжеліка Головачова.

195 українських видавництв представили свою продукцію на Форумі. В тому числі 27 –вперше взяли участь у книжковому ярмарку.  Крім того, 15 вересня у Львівському національному академічному театрі опери і балету ім. С. Крушельницької відбулася Церемонія вручення Премії «Найкраща книга Форуму-2016».

blank

blank

blank

На конкурс було подано 434 книги від 99 видавництв; книжки оцінювало журі у складі 76 експертів з різних галузей. Гран-прі у цьому році не присудили з формулюванням «занадто велика кількість однаково вартісних книжок». За рейтинговим принципом було визначено 23 найкращі книги Форуму.

blank

«У цьому році Форум бувмеганасиченийлітературнимиподіями. Очевидно, тому й пройшов так потужно. Львів перетворився на місто, де на кожному кроці тебе чекає приємна несподіванка.Ти просто йдеш випити кави, а потрапляєш на зустріч з братами Капрановими, чи на ранкову каву з Паоло Джордано. Приємно відзначити, що книги багатьох іноземних авторів було легко знайти в перекладі українською. Звісно, що після такої поїздки моя особиста бібліотека поповнилася новенькими книгами улюблених авторів – Януша Леона Вишневського, Фредеріка Бегбедера,  Марини та Сергія Дяченків і , звичайно ж, “Зворотний бік світів” Дари Корній», – ділиться враженнями від поїздки викладач кафедри видавничої справи, редагування і теорі їінформації Людмила Солодка.

Фото ufck.univer.cherkassy.ua,  зі сторінки Людмили Солодкої у Фб

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *