Як подолати спеку?

Дорогі друзі, якщо ви погано переносите спеку, то дозвольте дати вам кілька порад. Переносити спеку – це досить проста наука, цього цілком можна навчитися. 

Іфнормує IsraLove.

По-перше, не пийте холодну воду. Вона не втамовує спрагу, вилітає через п’ять хвилин разом з потом, забираючи з собою сіль. Пийте чай або несолодкий квас. Про солодку газовану воду все зрозуміло: чим більше п’єш, тим більше хочеться.

Якщо ви виходите з дому в спеку, не робіть різких рухів, поводьтеся з гідністю 🙂 Ідіть плавно, рухайтеся по тіньовій стороні вулиці.

Ice-tea – це добре. Заварюєте літр неміцного зеленого чаю (будь-який згодиться). Коли він охолоне, кидаєте туди трохи меду, лимону та м’яти. П’ється це з льодом. Не тільки смачно, але і корисно.

Головний фокус: “антішарф” або “японський кондиціонер”. На японських гравюрах або в японському кіно часто можна бачити людей у білих хусточках на шиї. Це воно і є.  Просто спробуйте. Берете білу чисту хустинку, вимочуєте в холодній воді, зав’язуєте на шию. Коли хусточка висохне, намочіть знову.

Ну, і головне. Якщо ви кудись ходите в спеку, то після кожного походу, після кожної прогулянки мийте стопи і щиколотки прохолодною водою. Там чимало біологічно активних точок, це приємно і корисно.

Якщо є можливість – поділіть сон навпіл. Влаштовуйте собі сієсту в найспекотніший час. Ну і, зрозуміло, ніякого алкоголю на сонці.

Фото firtka.if.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *