Як працює золотоніська гончарна майстерня

Керівник Територіального центру соціальної допомоги Людмила Неліна розповіла про діяльність студії гончарного мистецтва “Мальва”, що розпочала тут свою роботу у 2016 році.

Повідомляє “Золотоеоша”.

Інтерв’ю з нею опублікував заступник директора Департаменту соцзахисту Черкаської ОДА Олег Шимчук, розповідаючи про конкурс, в якому бере участь золотоніський проект.

Як відомо, гончарна майстерня “Мальва” нині претендує на престижну всеукраїнську премію «KS Motivation», котра має на меті підтримати професіоналів та нові якісні проекти, направлені на розвиток України. Спільне творіння “Фонду родини Нечитайло”, обласних та міських владців наразі представлене у номінації “Соціальний проект року”. Користуючись нагодою очільник Центру соцдопомоги детально розповіла про діяльність установи та можливості, які дає вихованцям подібна мистецька студія. Своїми враженнями діляться також діти і викладачі.

Нагадаємо, учасників конкурсу «KS Motivation» оцінюватимуть професійне журі та небайдужі українці. Головними критерії оцінки з боку суддів стануть професійна активність та досягнення, якість створених проектів та проведених заходів. За сумою глядацьких симпатій та оцінок журі цього вересня визначаться труімфатори у 16 номінаціях. Перемога у конкурсі надасть змогу створити нову не менш цікаву ініціативу – золотоніське соціальне таксі. Цей проект передбачає закупівлю спеціального транспорту для перевезення людей з обмеженими можливостями. Підтримати золотоніську студію можна на офіційній сторінці всеукраїнської премії – www.premia-ks.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *