Як в Умані студенти з особливим потребами перемогли у конкурсі краси (ФОТО)

Вона завжди мріяла про велику сцену і подіум, він про публічне визнання своєї творчості. Анна Хоменко та Ярослав Поляніцький – студенти з обмежиними можливостями, які раніше навіть не уявляли, що зможуть взяти участь в конкурсі краси, вже не кажучи про перемогу, пише “Вечірня Умань”.

Зробити перший крок на зустріч мрії допоміг конкурс «Краси і сили», що відбувся 24 березня у стінах УДПУ ім. П. Тичини. Найважче подолати соціальні та ментальні бар’єри тим, хто не такий як всі. Та вийти на сцену і заявити про себе на рівні з усіма конкурсантками, Ані та Ярославу допомогла рішучість? і велике бажання стати прикладом для тих, хто опускає руки.

10 красенів і красунь, 4 конкурси на випробування винахідливості, грації, таланту та інтелекту, в яких Анна та Ярослав найяскравіше заявили про себе і не зважаючи на будь-які стереотипи вибороли перемогу.

– Нарешті я знайшла себе. Раніше б ніколи не подумала, що зможу виграти у такому конкурсі. Але протягом цілого місяця я плідно готувалась, і старалась не пропустити повз вуха жодної поради й настанови. Цей конкурс допоміг мені відкритись. Стати ще сильнішою і упевнинною у собі – ділиться враженнями Анна Хоменко.

За результатами конкурсу титули між учасниками розприділились наступним чином:

Серед дівчат:             

«Грація» – Водянюк Дана,

«Артистизм» –  Іванова Любов,

«Стиль» –  Казарян Тетяна,

«Талант» – Балагута Тетяна

«Краса ФСПО – 2016» – Хоменко Анна.

blank

Серед хлопців перемогу здобули:

«Позитив» – Кушнір Сергій,

«Артистизм» – Петрик Володимир,

«Талант» – Матернюк Микола,

«Стиль» – Станіславчук Дмитро

«Сила ФСПО – 2016»- Поляніцький Ярослав.

blank

blank

Фото з сайту “Вечірня Умань”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *