Як відкрити бізнес у Черкасах, тепер можна дізнатися на спеціальному сайті

Черкаси стали шістнадцятим містом України, локалізованим на державному інфо-сервісі Start Business Challenge. Це важливий ресурс,  що дає зрозуміти масштаб заходів, необхідних для початку бізнесу, та найкраща відповідь на питання “З чого почати?”.

Починаючим підприємцям цей сервіс зекономить чимало часу, запевняє директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод.

«Саме на цій платформі, вирішивши започаткувати власну справу, підприємці-початківці зможуть отримати інформацію стосовно того, куди та в які установи потрібно звертатися саме в місті Черкаси.
Покрокові інструкції як відкрити в місті Черкаси понад вісімдесят видів бізнесу розміщено на сайті https://sbc.regulation.gov.ua/city/27761. Але це лише початок, кейсів буде значно більше, і робота над розширенням переліку інструкцій продовжується», розповіла Ірина Удод.

Сьогодні в Україні за підтримки структур Європейського Союзу та уряду України з’явилися сервіси, які допомагають бізнесу розуміти й виконувати правила, що встановлює держава, та контролювати, як вони формуються. Одним із них є державний інфо-сервіс Start Business Challenge (https://www.sbc.regulation.gov.ua/), який надає покрокові інструкції з детальною інформацією про дозвільні документи, що необхідні для реєстрації та започаткування бізнесу.

Саме цей ресурс демонструє зрозумілі кроки для відкриття бізнесу (наразі для потенційних підприємців доступно 111 бізнес-кейсів). Розробником цього сервісу є Офіс ефективного регулювання (BRDO) – незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується Європейським Союзом в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.

Щоб спростити життя бізнесу, наразі вже 18 міст з України долучилися до цієї платформи та адаптували під себе загальні покрокові інструкції щодо відкриття бізнесу з урахуванням місцевих особливостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *