Як зібрати дитину до школи за 500 грн?

Зібрати дитину до школи – справа неабияка і досить витратна для батьків. У Черкасах уже почали свою роботу шкільні ярмарки, які пропонують підготувати дитину до школи на суму від 3000 грн. Ця сума – середньостатистична зарплата одного з черкаських батьків і кожен прагне заощадити на такому “шкільному зборі”.

Пише на своїй сторінці в Facebook Наталья Макаренко.

Купити все необхідне до школи за меншу суму наврядчи вдасться, але розбити ці витрати на кілька платежів, дозволять скорегувати сімейний бюждет у сторону зменшення витрат на місяць.

Саме сервіс “Оплата частинами” дозволяє розбити основну суму покупки на декілька платежів, тим самим оберігаючи від значних одноразових витрат і “розрахункових” стресів.

Сервіс “Оплата частинами” працює в більшості магазинів Черкас. Оплату частинами можна зробити в мазагинах одягу, взуття та інших товарів, які необхідні для школяра. Серед них магазини: Мама Купи, Дитячий одяг, Котя, Модо, KIDS, Пластелін, Тралі Валі, Лелека та багато інших.

З його допомогою оплату будь-якої покупки можна розділити до 12 рівних частин. Кредит оформляється автоматично безпосередньо біля каси, а договором стає чек з усіма необхідними реквізитами. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця буде безкоштовним. Для оформлення Оплати Частинами потрібна лише кредитна картка ПриватБанку.

Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість оплатити товар частинами, можна дізнатися за адресою chast.pb.ua. Наразі таких торговельних точок в Черкасах понад 800, а загалом по черкаській області понад 1500. Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.

Фото Наталья Макаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *