Як зміниться життя українців після затвердження нового Трудового кодексу? (ІНФОГРАФІКА)

Зміни до Трудового кодеску можуть ухвалити уже у квітні 2016 року. Якими будуть нововедення у закони про працю? Про це підготувало видання “Слова і Діло”.

У робочому графіку українців може з’явитися перерва на сон у спекотний час доби – з 14 до 17 години. Більше відпочивати наші співвітчизники будуть не лише в робочі дні, але й під час відпустки, адже вона, за задумом законотворців, має стати довшою на 4 дні й становити повноцінні 4 тижні.

Серед інших бонусів – продовження неоплачуваної відпустки (за сімейними обставинами) до 90 днів, скорочення випробувального терміну з трьох до одного місяця, збільшення оплати в нічний та понаднормовий час, а в разі відмови роботодавця від оплати праці – право не виконувати роботу.

Однак є в проекті нового Трудового кодексу й не дуже приємні моменти. Наприклад, скорочення терміну сповіщення про звільнення з двох місяців до одного та нові причини для звільнення.

Слово і Діло зібрало найважливіші та найцікавіші нововведення, які Верховна Рада може внести до Кодексу законів про працю.

Фото “Слово і Діло”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *