івестиції

Як знайти донора та залучити інвестиції розповіли в Черкасах

Представників районних державних адміністрацій, окремих районних та сільських рад, окремих структурних підрозділів ОДА, громадських організацій відбувся вчора в Черкасах за ініціативи Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації навчали як знайти донора, написати заявку на отримання грантових коштів та залучити інвестиції. Відповідні тематичні семінари-тренінги пройшли у Черкасах 14 та 15 червня.

Навчання провів тренер-консультант Олександр Бабій, який, зокрема, розповів про джерела та обсяги фінансування проектів місцевого розвитку у 2016-2017 роках, донорські організації, типи донорів, як знайти та відібрати оголошення для написання проекту. Також він зосередив увагу на логічній структурі та композиції проекту.

На семінарі щодо залучення інвестицій тренер розповів про те, що потрібно вміти органам місцевої влади для їх привернення, види та джерела фінансування проектів, типи інвесторів. Окремо присутні мали змогу дізнатися про різноманітні Міжнародні програми, партнерів та майданчики для залучення інвесторів у регіон

У Департаменті відзначають, що вдалося провести навчання завдяки підтримці проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III», Благодійному фонду «Урожай громаді» та Черкаському обласному центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ.

Про це повідомили на сайті Черкаської ОДА.

Джерело: procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *