Як золотонісці святкували Хеловін

Хеловін – традиційне американське свято, яке останніми роками набуває все більшої популярності і серед нашої молоді. У США це – одне з найулюбленіших свят, що за популярністю ледве поступається навіть Різдву. У ніч з 31 жовтня на 1 листопада на вулицях міст можна побачити натовпи як дорослих, так і дітей, переодягнених у відьом, привидів та інших страхітливих персонажів, що за стародавніми віруваннями потрібно було робити для відлякування злих духів від своєї родини.

Інформує “Золотоноша”.

У Золотоноші цього року вечірка Хеловіну була проведена службою у справах дітей, молоді та спорту спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Будинку дитячої та юнацької творчості. До організації заходу долучилися волонтери Корпусу Миру США – Кера і Кейсі Пітерсони, а також волонтери молодіжної громадської організації «Центр розвитку молоді», які прикрасили кімнату та створили атмосферу свята.

На вечірку завітала активна молодь міста, для яких організатори презентували розважальні конкурси, майстер-класи із святкового гриму та виготовлення атрибутів свята – світильників з гарбуза різних розмірів. Вони символізують одночасно закінчення збору врожаю, злого духа і вогонь, що відлякує його. Після завершення на молодь чекав тематичний фільм та солодощі.

Організатори висловлюють подяку Будинку дитячої та юнацької творчості за технічну підтримку та допомогу в організації заходу.

helovin-01-870_650helovin-02-870_650helovin-03-870_650helovin-04-870_650helovin-05-870_650helovin-06-870_650helovin-08-870_650

helovin-09-870_650

Фото http://zolotonosha.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *