Які благодійні заходи пройдуть до Дня захисника України

До Дня захисника України в Черкасах пройде низка благодійних заходів, які організовуються виключно громадськими організаціями. Направлені вони в першу чергу на підтримку дітей загиблих учасників антитерористичної операції та дітей тих військових, що наразі перебувають у зоні бойових дій.

Повідомляє “Вичерпно”.

Зокрема 9-13 жовтня в Черкаському обласному художньому музеї пройде виставка малюнків дітей українських військових, які загинули або перебувають у зоні АТО на тему «Чому я пишаюся захисниками України». Роботи приймаються від дітей віком від 6 до 14 років. Наразі вже представлено більше 30 робіт, з яких буде відібрано 5 найкращих. Окрім того буде номінація — Приз глядацьких симпатій та Найпатріотичніша робота.

Переможці конкурсу отримають подарунки від організатора благодійної акції — Ротарі клуб Черкаси.

Та найважливішим сюрпризом для дітей стане поїздка до Львову на День Святого Миколая (поїздка розрахована на три дні). Щоб зібрати кошти на подорож дітей-переможців 14 жовтня в Космос-Боулінгу в ТЦ «Дніпро-плаза» з 17.00 до 19.00 пройде благодійний командний турнір. Наразі планується, що у турнірі  візьме участь 10 команд по 5 чоловік кожна, проте, якщо виявить бажання більша кількість людей, то турнір трохи продовжать по часу і утворять більше команд. Кожен учасник має зробити благодійний внесок у розмірі 200 грн. Якщо хтось не має можливості взяти участь у благодійному турнірі, але хоче допомогти дітям, може перерахувати кошти на рахунок організації, звернувшись попередньо за телефоном: (0472) 383377. До слова, дехто вже зробив благодійний внесок.

22323208_1817806201580638_370924661_n

Однак, зауважує організаторка благодійного заходу, директор медичного центру «Андромеда*», співзасновник ГО «Українська творча спілка «Три крапки» Ольга Палійчук, без подарунків не залишиться жодна дитина.

– Я громадською роботою займаюся вже давно, у 2008 році створила свою громадську організацію, до цього просто брала участь у різноманітних благодійних проектах, — розповіла член Ротарі клубу Черкаси та ініціатор даного проекту Ольга Палійчук. — Чому саме конкурс малюнків? Тому що ми хочемо залучити якомога більшу частину суспільства, яка б повернулася обличчям до цих дітей. А візуальні засоби сприймаються дуже гарно. Крім того, самі ж діти, молодь приймають у ньому участь, а це ще, на мою думку, правильне виховання підростаючого покоління.

22311986_1289604644501177_809408870_o

За словами Ольги Палійчук в таких акціях не завжди найважливішим є матеріальний аспект, а головне — це залучати цих дітей до таких акцій, показати, що суспільству до них не байдуже.

– Ці діти просто повинні відчувати, що суспільство про них дбає. Не просто вручити їм до якогось чергового свята подарунок, а показати, що вони потрібні, — додала пані Ольга.

Організаторка проекту відзначає, що ці дитячі роботи варті того, щоб їх побачили, адже «вони пропущені через серце», дитяче серце, яке пережило втрату чи каліцтво батька, або ж переживає за нього зараз, поки він перебуває у зоні конфлікту.

Також вона додає, якщо вдасться зібрати більше коштів, то з’явиться можливість взяти більше дітей до Львову, або якось по-іншому заохотити талановитих діток АТОвців.

Деталі та контакти у прес-релізі:

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *