Які імена давали черкаським малюкам у 2016 році?

Словянські імена залишаються найпопулярнішими у батьків новонарожених малят. Минулоріч хлопчиків в Черкасах найчастіше називали Микитами, Данилами та Володимирами. Серед дівчаток, найбільше Софій, Катерин та Анастасій.

Незвичними та дивними іменами дітей майже не називали в 2016-му. А от кількість іноземних, збільшилась в рази, інформує телеканал «Рось».

Свою тримісячну Златоньку, тато й мамо обожнюють і вважають своїм найдорогоціннішим скарбом. Відтак і ім’я донечці обрали швидко та одностайно.

Юлії Баранькo було важливо, аби крихітку можна було називати якомога більшою кількістю пестливих форм її імені. Тож нині дівчинку кличуть і Золотом і Золотцем.

Жіноче імя Злата вважається рідкісним, як і Елісія, Любава, Авігея, каже Олександра Скрипник. У придніпровському районному відділі ДРАЦСу торік ще зареєстрували Донату, Армана, Кассію та Марк-Кая.

Разом з тим, батьки продовжують називати своїх дітей транскрибованими іменами, зауважують спеціалісти. Замість Христин, Матвіїв та Микит, батьки наполягають на реєстрації Крістін, Матвєєв та Нікіт. Ще в 2016 багатьом діткам давали іноземні імена.

Можливістю зареєструвати своє немовлятко в пологовому будинку батьки часто нехтують. Адже з півторатисячі малят, яким виписали свідоцтво про народження в «придніпровці», тільки третина отримала його одразу в медзакладі.

Фото http://promin.cv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *