Які подарунки отримали діти відомих черкащан на День святого Миколая

Видання “Вичерпно” поцікавилось, що ж у цей день під подушками знайдуть діти черкаських політиків, чиновників, бізнесменів, відомих журналістів та інших публічних діячів та чи очікують вони самі отримати «миколайчика».

Ольга Касьянова, конферансьє, власниця івент-агентства «Kasyanova Event»

У родині Ольги Касьянової всі вірять в Святого Миколая. Не лише діти.

– Щось мені підказує, що цього року Миколайчик принесе моїм синочкам пряничний будиночок-конструктор. Його можна самостійно зібрати, розмалювати, посипати і з’їсти. Гадаю, що старший син все так і зробить. А от молодший, мабуть, пропустить всі пункти, окрім останнього. Чоловік, думаю, отримає під подушку светра. А я буду чекати на сюрприз, — поділилася відома ведуча.

Юлія Фомічова, журналістка

blank

Юля точно знає, що те, що принесе Святий Миколай її донечці, точно прийдеться їй до вподоби.

– Думаю, що святий Миколай цієї ночі покладе Надійці під подушку дерев’яні музичні інструменти — металофон, кастаньєти, шейкери, дудку. Починаючи з однорічного віку, ми з Надійкою займаємось у Студії ЕЛЕМЕНТарного музикування. Вона діє за системою музичного виховання Карла Орфа. Я була шалена вагітна і справді щодня слухала класичну музику, читала про позитивний вплив музичного виховання на гармонійний розвиток дитини. Це виховує не лише почуття ритму, а й відкриває в дитині творчість, спонукає до креативного мислення. Так само вона залюбки відвідує заняття з креативного танцю, який теж сприяє самовиявленню, розвитку особистості, а не муштрує. Я впевнена, що подарунок від святого Миколая їй сподобається. І радію, що в нас удома вже завтра з’явиться маленький оркестр, — поділилася молода мама.

Зоя Вовк, прес-офіцер Патрульної поліції Черкас

Вовк

Оскільки син захоплюється футболом, вона очікує, що Миколай принесе йому щось пов’язане із цим видом спорту.

– Я планую подарувати сину щось пов’язане із футбольною тематикою. Він обожнює грати у футбол, тому, думаю, від Миколая він отримає або футбольну форму, або  гетри чи воротарські рукавички, — поділилася Зоя.

Віктор Євпак, власник ІТ-компанії «eKreative»

received_1470560506397808

У відомого Черкаського «айтішника» діти просять і відповідні подарунки, а тато обіцяє попрацювати над тим, щоб їхні бажання здійснювалися.

– Чесно кажучи, вони нічого не просили. І коли я запитував, то не могли відповісти. У них все є. Але коли почав випитувати, то Микола попросив смартфон, а Ліза якусь поні на ручному керуванні, яка щось говорить і рухається. А по факту їх дідусь (Микола Федорович Євпак) купив їм класні шоколадні вироби з Львівської майстерні шоколаду. Щодо телефону, це питання теж «вирішиться» на Миколин День народження. Звісно, він буде з системою батьківського контролю Kidslox, — поділився Віктор.

Сергій Кудактін, черкаський бізнесмен і політик

Кудактін

Сергію Вікторовичу більше подобається дарувати подарунки, ніж отримувати їх, тому із задоволенням бере на себе роль Святого Миколая і виконує замовлення дітей.

– Діти напередодні обов’язково пишуть листи. Цього року син попросив музичні колонки, а донька — дівчачий щоденник, в якому щось можна робити своїми руками. Вона таке дуже любить. Я ж буду радий будь-якому подарунку, взагалі, більше люблю дарувати подарунки, ніж отримувати, — розповів він.

Текст і фото “Вичерпно”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *