Які проекти реалізують у Черкасах

Третій рік поспіль громадська організація “Промолодь” визначає переможців інкубатору громадських проектів “Ідея – Дія – Результат”. Цьогоріч небайдужі містяни реалізуватимуть сім власних ініціатив: “Вуличний психологічний університет”, “Електронні велопарковки в Черкасах”, “Черкаський дебатний клуб”, “Студія елементарного музикування для дітей”, екологічна ініціатива “Використовуй – Сортуй – Утилізуй”, “Сімейне інтерактивне ігрове шоу “PROсті відповіді на складні питання” та спортивний проект “30 днів в сім’ї карате”.

Повідомляє “Вікка”.

Вуличний психологічний університет. Автор – Інна Ченбай

Проект покликаний підвищити рівень психологічної освіченості шляхом проведення щотижневих занять. Професійні психологи просто неба у доступній формі надаватимуть усім охочим інформацію про психологічні закономірності.

Підбір лекторів та тренерів здійснюється з числа практикуючих психологів.

Заняття проходитимуть кожної суботи в Долині троянд.

Електронні велопарковки. Автор – Віталій Пітвало

“Розумна” велопарковка буде альтернативою замкам та тросам, які не завжди можуть вберегти ровер від крадіїв. Паркомісце ж замикатиметься або електронним ключем, або за дзвінком з мобільного телефона.

Схожу ініціативу реалізували у Києві на Арсенальній площі за кошти компанії-виробника таких велопарковок.

Наразі автор шукає однодумців для реалізації проекту.

Черкаський дебатний клуб. Автор – Сергій Ганницький

Ініціатори пропонують створити дебатні осередки у школах, вишах та бібліотеках міста та започаткувати щорічний всеукраїнський турнір. Наразі уже проводять презентації дебатів, ігри, тренінги та змагання.

Навчальні програми у школах та вишах спрямовані на нагромадження знань, переписування текстів, письмове висловлення думки, але аж ніяк не усне спілкування на актуальні теми. Школярі та студенти мають проблеми з усним висловленням своєї думки, бо бракує досвіду. Відповідно молоді люди не можуть сформулювати власну думку, висловити її, а тим паче аргументовано відстоювати її. Здобути ці навички покликаний дебатний клуб.

Дебати – командна рольова інтелектуальна гра, суть якої полягає в тому, що обрані команди аргументовано доводять тему, запропоновану до обговорення, а інші – опонують їй. Гру оцінює суддя або колегія суддів.

Студія елементарного музикування для дітей. Автор – Анна Комкіна, Тетяна Волочай

Проект передбачає створення творчого простору для дітей та їхніх батьків, де вони можуть пограти на елементарних музичних інструментах, таких як шейкери, ксилофони, клавесин та барабани.

В основі ініціативи – ідея, що за допомогою музикування та взаємодії з якісними музичними інструментами діти “збалансують” свій емоційний стан.

Проект спрямований на дітей віком від 0 до 8 років та їхніх батьків.

Використовуй – Сортуй – Утилізуй. Автор – Лідія Криштоп

Проект спрямований на вирішення проблем, що пов’язані з екологічною свідомістю населення та відсутністю систематичної можливості реалізації відсортованих відходів.

Наразі реалізація проекту проходить таким чином: організація зустрічей та лекцій на екологічну тематику у школах, встановлення партнерства між компаніями, які можуть надавати спеціалізовані контейнери для збору різного виду відходів та послуги їхнього вивезення, і компаніями, які зацікавлені у сортуванні відходів для безпечної утилізації.

Прості відповіді на складні питання. Автор – Людмила Марченко, Наталія Король

Проект перетворює науку у гру, надаючи прості відповіді на складні запитання як для дітей, так і для їхніх батьків. Лекції проводять хіміки та біологи, а згодом долучаться і лікарі.

Наприкінці травня відбудеться перше заняття на тему імунітету людини. Подальша тематика занять залежить від ініціативи батьків.

30 днів в сім’ї карате. Автор – Марина Решетняк

Проект передбачає проведення безкоштовних чотиритижневих ранкових тренувань у парковій зоні міста. Програма адаптована для занять усією родиною, а також усіх охочих, які прагнуть покращити своє здоров’я.

Тренування проводитиме чотириразовий чемпіон Європи, срібний призер Чемпіонату світу та майстер спорту міжнародного класу Олександр Решетняк.

Завершенням проекту стане сімейний турнір на природі, де батьки та діти матимуть змогу об’єднатися в одну команду.

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *