Які заходи відбудуться в Черкасах з нагоди Дня соборності України? (ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ)

Завтра, 22 січня, вся Україна відзначає День соборності та свободи. Про те, які ж заходи організовані з нагоди святкування державного свята у Черкасах в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр розповіла директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук.

За її інформацією, завтра, о 10.00 відбудеться урочисте покладання квітів до меморіалу в парку “Соборний”.

Об 11.00 відбудеться урочиста хода. Одна колона вирушить від Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, інша від площі “Дружби народів”. Об’єднання двох колон відбудеться на Соборній площі, де буде розгорнуто прапор України.

Опісля о 15.00 розпочнеться святковий концерт у Черкаській обласній філармонії.

ДОВІДКА

День соборності та свободи України — свято, яке відзначають щороку 22 січня. В цей день в 1919 році відбулось проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно в нашій державі День соборності святкують з 1999 року. У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. – прийнято IV універсалу Української Центральної Ради, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки.

Фото svetlovodsk.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *