Яких працівників шукають черкаські роботодавці?

На сайті rabota.ua дослідили кого шукають черкаські роботодавці. Для цього експерти проаналізували майже 900 вакансій, які протягом останніх 30 днів розмістили роботодавці, пише “Діловий регіон” з посиланням на ZIK.ua

Традиційно найбільша кількість вакансії розподілилася між двома професійними сферами, які є двигунами бізнесу багатьох роботодавців – це продажі з 300 вакансіями та торгівля зі 187 пропозиціями для кандидатів. Цілком зрозуміле третє місце виробничих роботодавців зі 143 робочими місцями для слюсарів, технологів та фрезерувальників.

Майже 100 робочих місць чекають на молодих фахівців та майже стільки ж вакансій пропонують робітникам.

Відтак, спектр черкаських вакансій досить різноманітний та багатий – є навіть робота в некомерційних організаціях. Небагато роботи також в туризмі, сфері консалтингу, юриспруденції та шоу-бізнесі. Натомість офісної роботи достатньо – 77 вакансій для програмістів та системних адміністраторів, 73 – для адміністративного персоналу, 50 – для маркетингу та реклами – робота знайдеться усім.

Стосовно заробітної платні, то нічим особливим черкаські вакансії не виділяються. Помічник керівника може отримати 4000 грн., диктор-журналіст – 2000 грн., торговий представник – від 5000 до 8000 грн. Черкаси – одне з небагатьох міст, де програмістам платять менше, ніж керівникам.

Фото “Діловий регіон”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *