Яких цін чекати черкащанам на цукор

Попри зростання цін на цукор на Лондонській та Нью-Йоркській біржах роздрібна ціна на солодкий товар для жителів Черкаської області не збільшиться. Таку впевненість висловив тальнівський підприємець Григорій Склярук, пишуть Вісті Черкащини.

“У Лондоні ціна виросла на 4%, у Нью-Йорку на 6%. Гуртові подавці цукру в Україні теж підвищили ціну, – розповідає Григорій Кирилович. – Цукор відпускають нам по 14-10, 14-15 за кілограм. Водночас ми продаємо його по 720 гривень за мішок або по 14-40 за кілограм. Виручки ледве вистачає аби сплатити податки, які з нового року непомірно зросли. Водночас думаю, що роздрібні ціни на цукор в нас не зростатимуть. Причина – низька закупівельна спроможність нашого населення. У людей немає грошей, щоби купити мішок цукру на базарі. Сподіваюся, що зростання мінімальної зарплати та збільшення доходів учителів та лікарів зроблять наш бізнес більш прибутковим. Але це – лише в перспективі”.

Фахівці вважають, що цього року Україна продасть на зовнішніх ринках близько 500 тисяч тонн цукру. Минулого року в нашій державі цукор варили 42 цукрозаводи.

Фото http://viche.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *