Японський фотограф представив фотовиставку на основі своєї подорожі Україною

Понад 2 роки тому відомий японський фотограф Т.Т. Танака вперше приїхав в Україну. Тоді він відвідав три головних туристичних центра: Київ, Одесу і Львів, пише UATV.

“Київ – велике місто з багатою та цікавою історією, тут багато красивих вулиць з вражаючою архітектурою. Хода українських перехожих впевнена, а обличчя відрізняються благородними рисами. Це нагадало мені Кіото – там багато дівчат в кімоно, які тримають себе з великою гідністю. У Львові дуже відчувається особлива культурна атмосфера. Що стосується Одеси, то перше враження – тут пахне морем! І небо таке широке, південне, а місцеві жителі дуже емоційні і позитивні. Однак хочеться порадити відвідувати не тільки туристичні центри, а й маловідомі місця. Іноді варто опустити туристичну карту і просто пройтися вулицею, відкриваючи різноманіття місцевого життя”, – згадує фотограф.

Фотороботи Т.Т. Танака неодноразово отримували найвищі нагороди від Товариства професійних фотографів Японії, а відоме професійне видання Monthly magazine називало його одним із кращих в країні.

Особливістю автора стали знімки життя обивателів того чи іншого куточка планети. При цьому Танака завжди намагається знайти прихований підтекст побаченого. “Мені дуже подобається присутність кота на фотографії, його впевнена хода свідчить про те, що він не боїться людей. Значить, місцева громада добре ставитися до тварин і один до одного. Це фото – алегорія місцевого життя в спокійній і привітній атмосфері”, – пояснює автор.

У 2018 році фотограф взяв участь в ювілейному фестивалі “День Японії”, який вже п’ятий рік поспіль організовує Посольство Японії в Україні. Попередні заходи пройшли у Львові, Одесі, Дніпрі, Вінниці та, нарешті, івент відбувся в столиці.

Крім демонстрації традиційних японських мистецтв, Посольство представило на суд українського глядача і фотороботи Т.Т. Танака. Свою виставку художник назвав ємним словом “Зустрічі”. У цьому проекті він відкрив для японців повсякденне життя українців.

blank

“Насправді у слова “зустріч” багато значень – це зіткнення, перше знайомство. Я вже видав чотири серії моїх фотокниг під цією назвою. Кожна зустріч, кожна книга – спроба передати прекрасні миті життя в певній країні. Виставка відбулася дуже успішно. Я спостерігав за реакцією відвідувачів, як глядачі довго стоять перед кожною фотографією і вдивляються в деталі “, – ділитися художник.

Після Києва, художник відправився до Львова, де цілий місяць в Центрі Шептицького його виставка буде дивувати і хвилювати місцеву публіку.

Фото Т. Танаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *