Японці обіцяють придбати черкаській лікарні спеціальну бігову доріжку та реабілітаційний масажний стіл

Нещодавно до Черкас завітав Другий секретар Посольства Японії в Україні Ясухіро Ікута. У межах відбору проектів для фінансування програми допомоги Уряду Японії «Кусаноне» 6 червня він відвідав ГО «Перспектива», інформує «Нова Доба».

– Я у партнерстві з ГО «Перспектива» (громадськаорганізація батьків дітей з інвалідністю) написали проект із метою отримання спеціального реабілітаційного обладнання для цієї категорії діток. Програма допомоги «Кусаноне» надає можливість отримати необхідне обладнання, – пояснює Майя Кулик, голова Міжнародного фонду «Небайдужі». – Наш проект Посольству Японії сподобався, тому Ясухіро Ікута разом із помічницею приїхали познайомитися, оглянути все і визначитись із фінансуванням. Ми своєю чергою показали їм приміщення і розповіли про реабілітаційні методики. Вихованці представили свої творчі вироби та концертні номери. Гостям все сподобалося: на вулиці делегація оглянула спецмайданчики та театр для виступів. Японці обіцяють надати спеціальну бігову доріжку та реабілітаційний масажний стіл. Загальна вартість обладнання понад 600 тисяч гривень.

 

За словами пані Майї наразі представники японського посольства направили необхідний пакет документів у Токіо (до державного фонду). Згідно умов відповідь можуть надавати до півроку.

Фото bigmir)net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *