«Ярмарок кар’єри» провели в Черкасах

В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів, спрямованих на популяризацію серед молоді престижності служби в лавах Національної поліції України, укомплектування її кваліфікованими кадрами, Черкаським міським центром зайнятості спільно з Черкаським державним технологічним університетом, проведено «Ярмарок кар’єри», на який запрошено представників Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Участь у заході взяли керівництво, професорсько-викладацький склад та майже 200 студентів навчального закладу.

Про це повідомляє “Прочерк”.

Представники правоохоронних органів ознайомили присутніх з умовами та етапами відбору до Національної поліції, вимогами до кандидатів, необхідним пакетом документів.

«Ми очікуємо, що участь у відборі візьмуть молоді освічені люди, які приймуть гасло нової поліції «Служити і захищати». Вони матимуть високий рівень заробітної плати, можливість кар’єрного зростання, отримання другої вищої юридичної освіти. Вже, протягом квітня-травня, відбудеться конкурс з відбору дільничних інспекторів, фахівців оперативної служби та на інші посади. Головне бажання, а необхідним навичкам ми навчимо», – звернувся до присутніх представник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Черкаській області, майор Андрій Коровін. Також він розповів, що тим, хто бажає стати інспектором Національної поліції потрібно заповнити заявку на участь у конкурсі, пройти відповідне тестування, медичне обстеження і обов’язково скласти іспит з фізичної підготовки.

Під час заходу фахівці центру зайнятості поінформували студентів про послуги служби зайнятості, актуальні професії на ринку праці Черкащини, розповіли про всеукраїнський кадровий резерв Державної служби зайнятості. Вони запропонували молоді прийти до центру зайнятості і скористатися можливістю скласти відеорезюме, яке буде розміщене у всеукраїнському банку даних. Також повідомили, що з метою виявлення професійних здібностей можна пройти діагностичне тестування, а завдяки участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, можна отримати не лише додатковий заробіток, але й досвід, який дасть можливість зрозуміти, наскільки прийнятною є та чи інша робота. А для тих, хто виявить бажання отримати додаткову спеціальність чи перекваліфікуватися, у центрі запропонують професійне навчання.

Для того, щоб навчити молодь складати відеорезюме правильно і якісно, фахівці центру зайнятості провели ряд відповідних майстер-класів. За словами старшого інспектора сектору доуніверситетської підготовки та профорієнтаційної роботи університету Світлани Булаткіної: «Цим  майстер-класом розпочато низку заходів з підвищення конкурентноспроможності на ринку праці старшокурсників, майбутніх випускників та підготовку їх до пошуку першого робочого місця».

Наприкінці заходу організатори одноголосно відзначили, що всі вони працюють з єдиною метою – допомогти випускникам працевлаштуватися та реалізувати себе у професійній діяльності.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *