Юні боксери секцій боксу п’яти районів області отримали новий спортивний інвентар

В рамках обласної програми розвитку боксу на 2018-2022 роки інвертар отримали юні спортсмени таких районів: Монастирищенського, Тальнівського, Уманського, Христинівського та Жашківського

Про це повідомляє zmi.ck.ua

“Відтепер боксерські бази в цих містах поповнилась додатковим інвентарем — рукавицями, шоломами, медболами та мішками. А отже вже незабаром ми побачимо ще більше перемог  боксерів Черкащини. Це системна праця, яку ми вже кілька років здійснюємо із Президентом Федерації боксу Черкащини Сергієм Тищенко. Ініційована мною обласна програма розвитку боксу вже не перший рік дає свої плоди”, – зазначив віце-президент обласної федерації боксу Юрій Ботнар.

“Ми доклали максимум зусиль для того, щоб юні спортсмени отримали цей дійсно якісний спортивний інвентар. Тепер їхні тренування стануть більш ефективними і продуктивними. Адже, достойний результат спортсмена залежить від багатьох факторів, і наявність дійсно хорошого спортінвентарю це, можна сказати, один із них. Я і вся наша боксерська сім’я прагнемо, щоб на Черкащині з’являлись нові олімпійські чемпіони і не з якогось іншого виду спорту, а саме з боксу. Це наша мрія, не побоюсь цього слова, – місія. І разом ми обов’язково піднімемо черкаський бокс на новий – світовий рівень”, – відзначив президент обласної Федерації боксу Черкаської області Сергій Тищенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *