Юні гімнасти змагалися в Черкасах

Учора у приміщенні ПС «Будівельник» стартував Відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики, інформує «Черкаський спорт».

Цьогоріч змагання проходять об’єднано з четвертим чемпіонатом «Ле-Ді» організованим КДЮСШ №1. Участь у них взяли понад 160 дівчат з різних міст України, таких як Ірпінь (СК “Восходящая Звезда”), Одеса (СК “Вікторія Арт”), Київ (СДЮШОР), Маруполь, Кіровоград та Черкаси (КДЮСШ №1, ОДЮСШ “Олімпія”, СК “Стиль”).

Як зазначила організатор чемпіонату Валерія Сінкевич, участь у турнірі мали взяти близько 200 дітей, але через хвороби та погану погоду вони не змогли приїхати до Черкас.

gimnastka2

“Цього разу нам було простіше організувати змагання. Найскладніше було вперше, адже ми не знали, що і як. Навіть не знали, де взяти прикраси для залу та й ту ж апаратуру. На помилках вивчились і зараз вже набагато краще впорались з організаційними моментами. Також цьогоріч ми вперше в залі ПС “Будівельник”, бо раніше ми проводили цей захід у СК “Сокіл”, що на Центральному стадіоні. У нас також чудово кваліфіковане журі, яке представляють різні школи та міста. Всі вони судді національної категорії”,  —  додала організаторка.

Також нам вдалося поспілкуватися з однією із суддів Ольгою Яріною, з Ірпіня: “Я тут не вперше, приїжджаю на цей турнір щорічно. Тут дуже гарна та затишна атмосфера. Сьогодні просто неймовірно прикрашена зала: красива, яскрава. Щодо учасників, то є дуже сильні дівчата, є слабші, але загалом змагання на високому рівні”.

gimnastka3

Дівчата змагалися у різних вікових групах. Найменші — 2011-го року, найстарші  —  2001-го. Свій талант гімнастки показували у вправах із м’ячем, скакалкою, обручем, булавами та стрічкою. Також спортсменки виступали без допоміжної атрибутики.

” Ми приїжджаємо сюди не вперше. У Черкасах мені дуже подобається. Подобається  атмосфера, вона дуже домашня. Тут спокійно. Люди дуже добрі та привітні. Мені тут легше виступати, я менше хвилююсь. Подобається оформлення зали. Як завжди казково та чудово”, — із хвилюванням розповідає 14-річна Анастасія Годунко з Ірпіня.

“Цей турнір є пропагандою художньої гімнастики. У нашій Черкаській області трошки завмерлий спорт. Тому проводяться такі змагання. Сюди залучаються команди різних міст. Ми хочемо, щоб “Ле-Ді” став традиційним турніром і залучати ще більше команд”, — зауважила пані Олена, яка допомагала у проведенні чемпіонату.

Зазначимо, що завтра у ПС “Будівельник” відбудеться другий конкурсний день, після якого нагородять призерів та пройде парад переможців. Змагання розпочинаються о 10:00, вхід вільний.

 Фот о http://cherkassy-sport.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *