Юні кермувальники радіокерованих автомоделей із Черкащини та України змагаються у Черкасах

У Черкаській міській раді відбулася нарада стосовно виконання вимог Програми забезпечення правопорядку в м. Черкаси на 2016-2020 роки. Її провів начальльник управління інформаційної політики Черкаської міської ради Андрій Крилов.

Участь у обговоренні взяли представники Національної поліції, патрульної поліції, обласного управління ДСНС, СБУ, структурних підрозділів Черкаської міської ради та громадськість.

«Саме управління інформаційної політики буде займатися забезпеченням реалізації міської програми, в рамках якої ми плануємо створити систему «Безпечне місто». Таке поняття, як «Безпечне місто», у програмі взагалі відсутнє, тому до неї потрібно буде вносити відповідні зміни, або створювати нову.

Саме поняття «Безпечне місто» включає в себе комплекс заходів, які дадуть можливість не лише виявляти вже вчинені злочини, а також допомагати у їх розкритті, а це буде ряд заходів, які будуть допомагати і комунальним службам, і підрозділам ДСНС що, в результаті дасть можливість черкасцям і гостям Черкас комфортніше почувати себе у нашому місті», – зазначив Андрій Крилов.

Він також проінформував присутніх про те, що вже здійснила міська влада задля підвищення рівня безпеки у місті.

У 2012 році було придбано та встановлено 5 камер відеоспостереження, сигнал з яких виведено до чергової частини ГУНП, на суму 135.070 грн.

У 2013 році спільно з правоохоронними органами було визначено місця та встановлено 10 камер відеоспостереження на суму – 324 000 грн., придбано сервер для зберігання інформації на суму 74050 грн., які передано для роботи ГУНП в Черкаській області.

У  кінці 2016 року придбано 25 камер відеоспостереження з комплектом обладнання для їх монтажу, на загальну суму 761 688 грн. У 2018 році виготовлено ПКД на приєднання 25 камер до електромережі на загальну суму 48 985 грн. У 2019 році виділено 1 655 000 грн., які закладено на придбання нових камер спостереження і приєднання до електромережі мережі Інтернет тих, що придбані в 2016 році.

«Слід зазначити, що Програма забезпечення правопорядку –  це не лише придбання камер спостереження. З метою попередження скоєння кримінальних злочинів міська влада щороку оновлює систему освітлення у місті. Щоб убезпечити водіїв та пішоходів у темну пору доби, на пішохідних переходах встановлюються додаткові пристрої освітлення. В межах виконання програми надавалася фінансова допомога правоохоронним органам», – зауважив Андрій Крилов.

На нараду завітав представник компанії Kobi. Ця компанія вже встановила  системи «Безпечне місто» у інших містах України, зокрема, у Рівному, Чернігові, Енергодарі, Ужгороді, Івано-Франківську та ін.

Як розповів Олексій Вихрестюк, їхня продукція – це програмне забезпечення українського виробника. Камери вони встановлюють китайського виробництва. Представник компанії розповів, що їхнє обладнання є багатофункціональним: дозволяє визначати автомобільні номери вдень та вночі, фіксувати і розпізнавати обличчя людей. До того ж, реагує на звуки: вистрілу, вибуху, розбитого скла. Це стає у нагоді як правоохоронним органам, так і комунальним структурам.

«Ми розглянемо усі пропозиції від фірм, які надають аналогічні послуги. Це зробимо для того, щоб обрати найкращого за співвідношенням ціна-якість, щоб можна було обладнати Черкаси системою «Безпечне місто», і зробити обласний центр більш безпечним для життя», – зауважив начальник управління інформаційної політики міськради Андрій Крилов.

«Ми вже визначили місця, де потрібно встановити камери. Я прошу всіх згуртуватися і по можливості пришвидшити процес запровадження системи «Безпечне місто», адже кожен день ми ризикуємо життям наших громадян», – зазначив начальник Управління карного розшуку ГУНП в Черкаській області Володимир Герасимук.

За словами представника компанії Kobi – приблизна ціна встановлення їхнього обладнання для Черкас становитиме 4,7 млн.грн. Поки що ж на безоплатній основі фірма готова надати Черкасам декілька відеокамер для тестування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *