Юні кермувальники радіокерованих автомоделей з Черкащини та України змагаються у Черкасах

25 юних кермувальників із Черкащини, а також Києва та Миколаєва, зібралися у Черкасах. Тут на парковці ТЦ «Любава» 7 та 8 червня проходять обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі).

«Такі змагання проводимо щорічно. Хочемо подякувати торговельному центру за надання майданчику для проведення заходу, оскільки тут асфальтне покриття ідеально підходить для автомодельного спорту. У цих змаганнях беруть участь спортсмени від 9 років і старші. Черкащину представляють 5 команд: Христинівська станція юних техніків, станція юних техніків м.Умані, Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської облради, автошкола і комунальний позашкільний заклад м.Черкаси  «Міська станція юних техніків». Наша область входить до п’ятірки кращих за досягненнями у Всеукраїнських масових заходах. Маємо  сильних спортсменів у автомодельному спорті, які часто привозять додому призові місця», – розповів директор КЗ Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської облради Павло Торба.

Однією з таких є чемпіонака Черкаської області і чемпіонка України з автомодельного спорту Марія Полосухіна, яка також бере участь у нинішніх змаганнях. Зі своїх 14 років життя дівчина вже 8 років займається автомодельним спортом. Говорить, що відвідує гурток Черкаської міської станції юних техніків 2-3 рази на тиждень, ще декілька тренувань на тиждень проводить самостійно.

«Щоб перемагати – потрібно займатися цим, часто ходити на тренування, не пропускати заняття. Головне, щоб тобі це подобалося», – ділиться секретом успіху юна чемпіонка.

Президент національної української федерації автомобільного спорту Віктор Качур привіз з Києва до Черкас двох дітей, які представляють Київський палац дітей та юнацтва.

«Приїхали до Черкас, щоб діти не застоювалися, тому що у нас  між змаганнями виходить 2 місяці проміжок, і потрібно накатувати майстерність. На тренуваннях це робити можна, але не ті умови: немає нервової напруги, адреналіну, а тут більш цікаво. Також тут дуже сильні команди з Черкас  та Миколаєва. Є з ким поганятися. Ми у вашому місті вже не вперше, але цього разу були приємно вражені тим, що у центрі міста гарно відремонтували дороги», – розповів Віктор Качур.

Змагання триватимуть 2 дні. Підсумкові заїзди та нагородження переможців відбудуться 8 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *