Юні робототехніки повернулися з відзнаками міжнародного фестивалю в Туреччині

Днями юні робототехніки Черкащини повернулися з турецького міста Ізмір, де проходив фестиваль-змагання з моделювання і робототехніки First LEGO League.

За результатами змагань, команди Черкащини отримали почесні нагороди, інформують в управлінні освіти і науки облдержадміністрації ОДА.

На захід зібралися 92 команди зі всього світу аби поринути в творчий світ робототехніки. Трьома ключовими аспектами FIRST LEGO League є робототехніка, дослідження та лідерство.

Черкащину на фестивалі представили команди «BrainsON» Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради та «ELVES» Коробівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради Черкаської області.

b2ap3_large_61365908_2304111259853652_7300094061187170304_nЗа результатами участі у міжнародних змаганнях First LEGO League команди Черкаської області отримали почесні нагороди: у номінації «Командна робота» третє місце посіла команда «BrainsOn»; Кубок від мера м. Ізмір за «Представлення та оригінальні костюми» отримала команда «ELVES».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *