„Юрія-Фарм“ працює над новим кровозупинним засобом

Створивши унікальний для України „Ревул“, ефективніший за свої іноземні аналоги, „Юрія-Фарм“ планує створити поєднання кровозупинного засобу та перев’язувального матеріалу. Така кровозупинна пов’язка дозволить оперативно рятувати життя людей, спиняючи небезпечні кровотечі у «польових» умовах. Про це повідомив черкаський прес-клуб з посиланням на інформацію HR-директора фармацевтичної корпорації „Юрія-Фарм“ Ігор Найда.

– Недавній винахід „Юрії-Фарм“ – препарат „Ревул“ – довів свою ефективність і переваги над іноземними аналогами, не лише в українських лікарнях, але й у зоні АТО. Потреба у вітчизняному кровозупинному препараті була очевидною – саме втрата крові є причиною 70% смертей на полі бою. Створений в Україні „Ревул“ довів цілий ряд своїх переваг перед імпортними аналогами, до того ж, він значно за них дешевший. Хоча він і має бути у аптечці кожного військового, наразі до зони АТО потрапляє переважно із благодійною допомогою, яку ми постійно відправляємо на Схід, – зазначив HR-директор фармацевтичної корпорації „Юрія-Фарм“ Ігор Найда.

За словами інженера-технолога фармацевтичної корпорації „Юрія-Фарм“ Лариси Залозної, основний принцип дії „Ревулу“ полягає у швидкому всотуванні вологи та утворенню згустку, що перешкоджає витіканню крові. За ідею було взято гемостатики натівського зразка. Деякі з них мають побічні ефекти, але при роботі над „Ревулом“ їх вдалося уникнути. І сьогодні препарат використовується і в спортивних залах та на стадіонах, і в побуті, а водії про всяк випадок кладуть його до своїх аптечок.

yuriya farm1

Ще одним новаційним препаратом, який так само випускають у Черкасах, є антианемічний препарат „Суфер“, незамінний при лікуванні хвороб нирок та онкологічних хвороб. За словами хіміка наукового центру фармацевтичної корпорації „Юрія-Фарм“ Петра Кравчука, при його розробці виникали певні труднощі, проте вдалося створити препарат, що не має типових для таких ліків побічних ефектів і добре засвоюється. Тож сьогодні „Суфер“ використовують не лише в Україні – одразу кілька країн віддали йому перевагу як якіснішому заміннику імпортних антианемічних препаратів.

Сьогодні, як зазначив HR-директор фармацевтичної корпорації „Юрія-Фарм“ Ігор Найда, науковці корпорації працюють над препаратами проти болю, протитуберкульозними ліками, препаратами краси та внутрішньовенними засобами, за складом наближеними до крові.

Розповідаючи про благодійну допомогу військовим у зоні АТО, яку корпорація надала уже на 25 мільйонів гривень, Ігор Найда вручив раднику голови Черкаської ОДА Сергію Лугері сертифікат на 50 тисяч гривень – на придбання авто для батальйону „Айдар“.

Фото www.ostriv.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *