Ювілейний марафон пам’яті І. Чернявського пройшов у Шполі

10 обласний марафон з бігу по шосе з нагоди відзначення пам’яті Івана Чернявського, чемпіона Європи, учасника Олімпійських ігор 1956 року у м. Мельбурн, пройшов у Шполі за підтримки обласного Ценру фізичного здоров`я населення «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ».

Про це  інформує  «Чемпіон».

Для Шполянщини це – ювілейний, десятий марафон з бігу по шосе, за маршрутом Шпола–Скотареве–Товмач. Цьогоріч в ньому взяли участь спортсмени КЛБ «Ритм», голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради Олександр Кузуб та всі охочі.

Урочисте відкриття відбулось на міській площі Героїв Майдану. Перед початком забігу спортсменів привітали керівники району і вручили коровай.

Близько 50 осіб того дня взяли участь у марафоні. Серед них жителі району, гості з міст Умань, Черкаси, Рівне та громадяни Франції. Прийшов підтримати учасників і перший наставник І.Є.Чернявського – Зданевич Володимир Флоріанович, якому цьогоріч виповнюється 90 років. Він поділився з учасниками марафону своїми далекими спогадами про те, як запросив Івана Чернявського на посаду інструктора з фізкультури, і той з задоволенням погодився.

Пробіг проходив за двома дистанціями 5 та 20 кілометрів. П’ять кілометрів – від села Скотареве до села Товмач. Двадцять кілометрів – від м. Шполи до с. Товмач.

Призові місця на дистанції 5 км серед чоловіків зайняли:
1 місце – Ветушко Богдан (Шпола);
2 місце – Нагорський Олександр (Шпола)
3 місце – Білецький Вячеслав (Шпола)

Серед Жінок:
1 місце – Лопатінова Оксана (Шпола)
2 місце – Самодєєва Валентина (Шпола)
3 місце – Козинець Олена (Шпола)

21 км. Чоловіки
1 місце – Ветров Дмитро (Рівне)
2 місце – Коломієць Олександр (Рівне)
3 місце – Жиленко Сергій (Черкаси)

Жінки
1 місце – Кузнецова Наталія (Черкаси)

Призерів нагородили кубками, медалями та грамотами від обласного центру фізичного здоров`я населення «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ». Нагородження відбулось в селі Товмач з хлібом – сіллю, духовим оркестром. По закінченню, всіх учасників пригостили запашною кашею.

Фото http://champion.cherkassy.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *