З’явився Указ президента про призначення Сергія Сергійчука на посаду голови ОДА

На офіційному сайті президента України Володимира Зеленського з’явилися Укази про звільнення Романа Боднара з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації та про призначення Сергія Сергійчука головою Черкаської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, сьогодні, перебуваючи з робочою поїздкою на Черкащині, президент України Володимир Зеленський представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука. На зустрічі з представниками бізнесу регіону Глава держави вручив новому очільнику області службове посвідчення.

Раніше наше видання писало, що на сайті НАЗК з’явилася декларація кандидата на посаду голови Черкаської облдержадміністрації киянина Сергія Сергійчука.

Додамо, що у листопаді мав виповнитися рік як Роман Боднар на посаді очільника Черкащини. Його попередник Ігор Шевченко протримався у кріслі голови ОДА лише три місяці.

Останнім місцем роботи імовірного кандидата на посаду голови Черкаської ОДА зазначається Служба безпеки України. До слова, Роман Боднар також проходив службу в СБУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *