З нагоди святкування Дня юриста на Шполянщині провели «Урок справедливості»

З нагоди святкування Дня юриста, до дітей, які навчаються у Матусівському НВК №2, пройшов так званий “Урок справедливості”, інформує прес-служба Шполянського районного суду.

Для цього працівники Шполянського районного суду завітали до учнів 6 та 7 класів.

Під час проведення цікавого та пізнавального уроку, судді показали новий мультиплікаційний фільм про суд, який було знято в рамках грантового проекту “Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів”. Ця мультиплікація була зроблена завдяки підтримці Програми USAID Ukraine – USAID Україна “Нове правосуддя”

Для того, щоб розказати учням про діяльність судів, до школи завітала виконуюча обов’язки голови Шполянського районного суду Надія Петрівна Побережна. Завдяки її розповіді діти дізналися наскільки важливою є професія судді та юриста взагалом. Школярі жваво дискутували, допомогали героям мультфільму досягти справедливості у тому спорі, який виник між ними.

По завершені цього заходу учням було роздано символічні подарунки та подяку від колективу Шполянського районного суду за цікаву зустріч та прагнення знати більше про юридичні справи.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *