З початку року за сприяння служби зайнятості Черкащини роботу отримали майже 24 тисячі осіб

За сприянням у працевлаштуванні у січні-липні п. р. до обласної служби зайнятості звернулось майже 19,3 тис. безробітних осіб, всього з початку року послугами служби зайнятості користувалось 37,5 тис. безробітних, що на 7,1% менше, ніж у відповідному періоді минулого року, повідомляє прес-служба Черкаського обласного центру зайнятості.

У січні – липні 2018 року майже 5,5 тис. роботодавців регіону поінформували центри зайнятості та філії ОЦЗ  про наявність понад 26,0 тис. вакансій (на 5,5% більше, порівняно з відповідним періодом минулого року).

Збільшення надходження розширило можливості служби зайнятості щодо працевлаштування пошукачів роботи. З початку року за сприяння служби зайнятості роботу отримали понад 23,9 тис. осіб, що майже на 800 осіб більше ніж у січні – липні минулого року. Слід зазначити, що 42,0%  з них були працевлаштовані  в перші дні після звернення до центрів зайнятості та філій ОЦЗ, ще до набуття статусу безробітного.

За сприяння служби зайнятості роботою забезпечено понад 6,3 тис. осіб, які потребують додаткових гарантій держави у працевлаштуванні,  з них 421 особа з інвалідністю, майже 9,9 тис. жінок, понад 8,4 тис. осіб з числа молоді у віці до 35 років, більше 11,4 тис. мешканців сільської місцевості. За направленням центрів зайнятості та філій ОЦЗ у січні – липні п. р. працевлаштовано 62 внутрішньо переміщених осіб та 250 осіб з числа демобілізованих військовослужбовців учасників АТО.

До тимчасової зайнятості були залучені 7,5 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Фото Район in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *