З вересня черкаську молодь навчатимуть бути лідерами? (ФОТО)

У Черкаські області уже у 2016 році можуть відкрити філіал Української Академії лідерства. Про це, презентуючи проект неформальної освітньої програми перед черкаською молоддю, повідомили представники закладу, пише “ГромЧе”.

– Сьогодні в Україні існує одна Академія, однак сподіваємось, що невдовзі таких закладів буде шість. І один з них планується відкрити в Чигирині. Адже серед чигиринців та черкащан теж багато людей, котрі прагнуть змін, – відзначила ментор Української Академії лідерства Оксана Красовська.

DSCN7148

Українська Академія лідерства була створена у 2015 році як заклад із кардинально новим підходом до освіти. Зокрема, тут відсутнє будь-яке оцінювання, а навчальна програма передбачає подорожі, активну участь у волонтерських програмах, заняття спортом, зустрічі із відомими громадськими діячами України.

– Окрім української ми вивчаємо польську мову, іспанську, французьку, німецьку, англійську… Причому, деякі з них не були передбачені програмою. Але студенти вирішили, що це необхідно, тож  було відкрито відповідні курси, – розповідає про навчання в Академії студентка Юлія.

Освітня програма орієнтована на молодь 17-18 років. Навчання для студентів безкоштовне і оплачується грантом інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund. Навчальний процес триває 10 місяців. За цей час студенти мають змогу реалізувати власні проекти і визначитись з якою справою надалі пов’язати своє життя. На думку ініціаторів проекту, така орієнтованість дозволить молоді правильно обрати призначення, а не просто вчитися задля диплому.

Задля того щоб стати студентами Академії зацікавленим черкащанам доведеться пройти кілька етапів відбору. Співбесіди у Черкасах відбулися 24 лютого і тепер попереду у претендентів ще два відбори.

За словами координатора проекту в Чигирині Івана Колодницького, для старту проекту на Черкащині практично все готово.

– Якщо будуть вирішені всі питання з фінансуванням і матеріальним забезпеченням, Академія відкриється вже у вересні цього року, – повідомив він.

DSCN7143

Фото “ГромЧе”, www.vmisti.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *