За автографом відомого письменника черкащани стояли в черзі

Український письменник Макс Кідрук презентував нову книгу “Не озирайся і мовчи” в Черкаському художньому музеї 30 жовтня, пише Gazeta.ua.

“Це містичний роман з елементами жахів і техно. Головні герої – двоє підлітків, бо люди у такому віці менш скептичні і можуть повірити у надприродне. У книзі піднімаю тему булінгу – це цькування однієї дитини іншою у школі. Задумався над цим, коли одного разу пішов із племінником Данилою покидати м’яч для американського футболу в парку. Я дуже люблю американський футбол і маю м’яча, якого зву “Вілсон”. У парку поряд з нами відпочивала мама із 5-річним хлопчиком. Він підбіг до мене і почав забирати м’яч. Потім почав гратися ним із Данилом. Мій племінник упав і цей 5-річний вилупок зацідив м’ячем йому в голову. Це було без причини. М’яч для американського футболу досить небезпечний, я ним зламав пальця на руці”, – розповідає Кідрук.

Одна із слухачок запитала, чи страждав сам автор від булінгу.

“До 8 класу я був у школі, можна сказати, популярним. Потім пішов своїм шляхом. Але булінгу не було, мені пощастило із школою і однокласниками”.

blank

Також автор наголосив, що особливістю книги є епіграфи до кожного розділу – це спеціально підібрані слова з пісень британського хеві-метал гурту Iron Maiden.

“За менше два місяці з дати появи книги в книгарні в Інстаграмі вже опублікували близько 500 відгуків. Багато відгуків я лайкаю, а є ті, які ні. Наприклад, коли книгу позиціонують як підліткову”.

blank
Наостанок відвідувачі побачили трейлер до книги. Потім автор всім підписував книги та фотографувався із охочими.

Організатори заходу громадська організація “Книжковий маестро” розповіли, що у залі сиділи біля 150 людей. Багато прийшли уже із книгою. Також примірник видання можна було придбати на заході за 120 грн.

blank

Презентація книги відбудеться у 100 містах України. Черкаси були 24 містом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *