За допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору роботодавець має сплатити штраф у розмірі понад 110 тисяч грн

При проведенні інспекційного відвідування приватного підприємства, основним видом діяльності якого є оптова торгівля зерном, необробленим тютюном і насінням, фахівцем Управління Держпраці у Черкаській області виявлено, що одного працівника допущено до роботи без укладання трудового договору, пише Діловий регіон.

Керівництво підприємства не надало головному державному інспектору Управління документів щодо офіційного працевлаштування найманого працівника.

Інспектором праці Управління проведено роз’яснювальну роботу з роботодавцем щодо вимог трудового законодавства та виді відповідальності за його порушення.

Так, за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору(контракту) роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Відтак, приватному підприємству доведеться сплатити 111 690 грн.

Фото sleighandstory.co.uk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *