За минулий тиждень на Черкащині ліквідували понад 13 тисяч кв. м ямковості

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення. Так, минулого тижня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на понад 13,1 тисяч кв. м доріг загального користування. Зокрема, на дорогах державного значення ліквідовано понад 6,3 тис. кв. м ямковості, а на дорогах місцевого значення – майже 6,8 тис. кв. м ямковості.

Інформує Черкаська ОДА.

Також минулого тижня було влаштовано понад 4,1 тис. кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах місцевого значення.

Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів.

Роботи з ямкового ремонту проводилися у кожному районі Черкащини на всіх автодорогах державного та місцевого значення. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування і благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, а також ремонт бар’єрного огородження.

Загалом, з березня на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області було виконано ямковий ремонт на понад 86 тис. кв. м покриття доріг державного та місцевого значення.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *