За працевлаштування безробітних підприємці Черкащини отримали компенсацію

Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.

Про це “Економіка сьогодення” дізналась від прес-служби Черкаського МЦЗ.

Протягом 2016 року такою послугою скористалось 48 роботодавців м. Черкаси такі як: ТОВ «Дестіна», ТОВ. «Златой Пегас», ТОВ «Мокавто», ТОВ «Продмаш», ТОВ « Віва-Трейд», ТОВ «Дукат М», ТОВ «Бест-Трейд», ТОВ «Софт-центр», підприємці Кобзар, Рогульський, Захаревич. Також було започатковано співпрацю щодопідбору кваліфікованих кадрів з 13 новоствореними місцевими підприємствами: ТОВ «СБО», ТОВ «Компанія Інрост», ТОВ «Декоргруп», ТОВ «Укртех 2015», підприємцем Мірченко та іншими, які займаються різними видами діяльності. Роботодавці звернулися до Черкаського міського центру зайнятості з метою пошуку працівників, їм була надана консультація щодо можливості отримання компенсації єдиного соціального внеску та підібрані особи з числа безробітних. На даний час підприємці працевлаштували на новостворені робочі місця 92 безробітних, з них 45 осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

«Роботодавцям ми надаємо широкий спектр послуг щодо підбору персоналу та виконуємо важливу соціальну функцію, допомагаючи людям. Ми завжди готові для співпраці», – відзначає директор міського центру зайнятості Оксана Щербак.

Співпраця з роботодавцями у напрямі надання компенсації роботодавцям єдиного внеску за працевлаштованих безробітних буде продовжуватись, оскільки даний вид послуг – не лише крок уперед у зміцненні взаємовідносин служби зайнятості з роботодавцями, але й потужний засіб реалізації соціальної захищеності неконкурентоспроможних категорій населення.

Фото http://zaknews.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *