За проектом харків’ян у Черкасах збудують Льодовий палац

Підприємство “ІНСТИТУТ ХАРКІВПРОЕКТ” проведе роботи з проектування будівництва Льодового палацу. Проект коштуватиме місту 1,19 млн грн.

Повідомляє “ІнфоМіст”.

Харків’яни здобули перемогу за результатом відкритих торгів, оголошених черкаською міськрадою.

При цьому на торгах найдешевшу пропозицію у розмірі 1 181 499 грн подало підприємство “АК АРТ-БУД”. Але пропозиція була відхилена через невідповідність кваліфікаційним критеріям.

Згідно з інформацією тендерного комітету, “АК АРТ-БУД” не завантажив оригінал відгуку щодо виконання аналогічних робіт та не підтвердив наявність працівників відповідної кваліфікації.

Тому 30 вересня була акцептована наступна цінова пропозиція, яку подало якраз підприємство з Харкова. Вчора, 20 живтня, з “ІНСТИТУТ ХАРКІВПРОЕКТ” було укладено договір. Згідно з документом, до кінця 2016-го підприємство отримає близько 218 тисяч гривень, у наступному році – ще 970 тисяч.

Зазначимо, що підприємство знайоме із Черкасами. Свого часу харків’яни на замовлення департаменту архітектури розробляли план зонування території міста.

Цієї осені “ІНСТИТУТ ХАРКІВПРОЕКТ” вже встив виграти кілька торгів на роботи в Донецькій та Київській областях

. Нагадаємо, 18 грудня минулого року однопартійці міського голови Роман Діскант та Валерій Міняйло звернувся до Бондаренка із проханням включити до ПСЕРу будівництво “Льодового палацу”. Планувалося, що роботи з проектування коштуватимуть близько 2 мільйонів гривень.

Фото http://vikna.if.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *