За скільки можна купити в Черкасах квартиру (ІНФОГРАФІКА)

Як повідомив порталуагент з продажу нерухомості Віталій Кривоніс, покупці в Черкасах цікавляться одно- і двокімнатні квартирами, а трикімнатне житло залишається непопулярним. Купівельний попит однаково поширюється як на новобудови, так і на багатоквартирні будинки старої споруди, пише  Domik.ua.

Згідно з даними агентств нерухомості, основний відсоток покупців цікавиться квартирами з ремонтом. Через те, що клієнти не хочуть витрачати додаткові кошти на проведення ремонтно-оздоблювальних робіт, житло з чорновою обробкою не користується попитом.

При виборі квартири для 70% покупців важливо наскільки близько до будинку розташовані об’єкти соціальної інфраструктури. Потенційні клієнти хочуть проживати поруч з супермаркетами, торгово-розважальними центрами і магазинами. При цьому важливим залишається наявність біля будинку зручної транспортної розв’язки. Крім цього покупці цікавляться квартирами з лічильниками енергоресурсів і автономним опаленням.

Власники в Черкасах готові торгуватися і поступатися при продажу нерухомості. Середній розмір знижки становить 3-5% від вартості житлового об’єкта. Якщо стартова ціна на квартиру збігається з ринковою, термін експозиції складе два-чотири місяці. При стартовій вартості, що перевищує ринкову, об’єкт можуть купити через півроку з початку продажів.

Дані інфографіки показують середні ціни на покупку квартир в багатоквартирних будинках старого житлового фонду Черкас. Вищенаведені показники в дійсності можуть різнитися, оскільки залежать від планування і площі об’єкту.

Придбати однокімнатну квартиру в центрі міста можна в середньому за $ 16000- $ 17000.

Двокімнатне житло в будинках старої споруди, розташованих в районах Черкас, наближених до центру, клієнти можуть купити за $ 17000- $ 19000.

Купівля трикімнатних житлових об’єктів на околиці обійдеться покупцям в $ 19000- $ 22000.

Для порівняння, придбати однокімнатну квартиру в будинках старої споруди в центрі Полтави можна в середньому за $ 15000 $ 16000.

Читайте також: За скільки можна купити однокімнатну квартиру в різних містах України в січні 2018 року

Ріелтори Черкас розповіли, що найпопулярнішими будинками вважаються ті, що розташовані в центральних і наближених до них районах міста – Південно-Західному, Придніпровському і Сєдова.

Дізнатися більше інформації про вартість одно-, дво- і трикімнатного житла в Черкасах можна тут.

Всі ціни на покупку квартир в інших областях країни можна вивчити в розділі «Новини ринку нерухомості України».

Обговорити, за скільки можна придбати житлову нерухомість в різних регіонах країни, можна на форумі ринку нерухомості.

Фото svoi-dom.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *