За сприяння Черкаської обласної служби зайнятості з початку 2018 року отримали роботу майже 24 тисячі осіб

Ринок праці Звенигородщини характеризується високим ступенем зайнятості жінок, хоча бракує ініціатив спрямованих на підтримку кар’єрного розвитку, а ініціативи спрямовані на поєднання роботи і сімейного життя, залишаються поодинокими, інформує Черкаський регіональний центр зайнятості.

Рівень зареєстрованого безробіття у Звенигородському районі серед жінок не є вищим від рівня безробіття чоловіків.

Варто відмітити позитивні кроки приватних підприємців Звенигородщини – Тетяни Кравченко та Олександра Бовтуленка щодо створення  комфортних  умов праці для жінок у вечірній час.

З метою формування у жінок впевненості у власних силах та мотивації до досягнення успіху, підвищення рівня самооцінки та знаходження оптимальних моделей поведінки при вирішенні складних життєвих ситуацій, пов’язаних з працевлаштуванням проводяться засідання клубів для жінок.

Головною метою їх діяльності є підтримка жінок, які перебувають на обліку та отримання якісних та кваліфікованих інформаційних, консультаційних, юридичних та психологічних консультацій.

“З початку року Звенигородською районною філією Черкаського  обласного центру зайнятості було проведено 38 семінарів з гендерних питань, у яких взяли участь 514 осіб. Кожного разу учасники таких семінарів черпають корисну та цікаву інформацію, яка знадобиться їм під час пошуку роботи чи в період формування їх кар’єрного росту”, – коментує директор районної філії Леонід Микитенко.

Довідково:

Протягом січня – липня послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримали 37,4 тис. зареєстрованих безробітних, зокрема 51,5% (19288 осіб) жінки та 48,5% (18177 осіб)  чоловіки.

За сприяння Черкаської обласної служби зайнятості з початку  2018 року отримали роботу 23876 осіб, у тому числі 41,3% (9859 осіб) жінки, а також 58,7% (14017 осіб) чоловіки. Профорієнтаційними послугами було охоплено 60,9 тис. осіб, з них  50% (30,4 тис. осіб) безробітних жінок та 50% (30432 тис. осіб) чоловіків.

Фото uralskweek.kz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *