За сприяння служби зайнятості Черкащини працевлаштувалися 25,6 тис. осіб

Від початку року за сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 25,6 тис.черкащан. Зокрема 15 тис. безробітних, серед яких кожний п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо). До тимчасової зайнятості були залучені 9,2 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Про це повідомили на сайті Черкаської ОДА.

Загалом послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 68,1 тис. осіб. Це на 1,8 тис. осіб менше, ніж у січні-серпні минулого року. Роботодавці регіону поінформували центри зайнятості області про наявність 27,7 тис. вакансій (на 7,9% більше, порівняно з відповідним періодом минулого року). Протягом січня-серпня 2017 року на одне вільне робоче місце претендувало 2 безробітних.

З метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року було працевлаштовано 228 безробітних.

Завдяки отриманню одноразово допомоги по безробіттю 22 особи відкрили  власну справу. Основними напрямками підприємницької діяльності є сфера оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, сільське, лісове та рибне господарство.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини, тобто провадження підприємницької діяльності. З початку року 5,9 тис. безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

Станом на 1 вересня 2017 року 11,8 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у серпні 2017 року складав 1977 грн.

З початку 2017 року роботодавці повідомили державну службу зайнятості про заплановане масове вивільнення 3,4 тис. працівників, що на 34,6% менше, ніж у січні-серпні 2016 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *