За тиждень черкаські автодорожники ліквідували понад 2500 кв м аварійної ямковості

З початку 2017 року на автомобільних дорогах загального користування області підрядними організаціями Служби автомобільних доріг у Черкаській області проводиться аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття.

Повідомляє Черкаська ОДА.

Через різкі добові перепади температур та опади на автодорогах області утворюється руйнування дорожнього покриття.

Наразі автодорожники Черкаської області ремонтують проблемні ділянки автодоріг з найбільшою інтенсивністю руху, де є загроза безпеці дорожнього руху.

З 26 лютого по 3 березня 25 бригад підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області ліквідували понад 2500 кв м аварійно-небезпечних ям. Ямковий ремонт проведено на автодорогах загального користування у всіх районах області та на трасах міжнародного і державного значення.

З початку 2017 року автодорожники ліквідували 4938 кв м аварійної ямковості на автошляхах Черкащини. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме і надалі.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що основна мета проведення аварійного ямкового ремонту – забезпечити безпечний проїзд дорогами загального користування. Це тимчасовий захист, який дозволяє захистити асфальтобетонне покриття від подальшого руйнування та забезпечує безпечний проїзд автотранспорту.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *