“Загадковий Златокрай”: молодь презентувала настільну краєзнавчу гру про Золотоношу

На базі Золотоніської гімназії відбулася презентація молодіжного проекту “Загадковий та незвіданий Златокрай”. Захід провели 30 вересня. Реалізовується він громадською організацією «Центр розвитку молоді» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Інформує “Золотоноша“.

Мета проекту – привернення уваги дітей та молоді до історії рідного краю, національно-патріотичне виховання молоді та розробка інструментів інтерактивного проведення краєзнавчих занять. Міська служба у справах дітей, молоді та спорту спільно з краєзнавчим музеєм та місцевою молоддю розробила та виготовила настільну краєзнавчу гру та історичну мапу Золотоноші, з якими можна було ознайомитися під час заходу. Учні гімназії – молодіжні гіди – долучилися до молодіжної ініціативи та провели екскурсію мобільною виставкою «Видатні обличчя Златокраю» для учасників заходу.

Презентацію проекту відвідали вчителі історії та лідери учнівського самоврядування, які ознайомилися з методикою проведення інтерактивного заняття та стали модераторами гри у своїх навчальних закладах, отримавши комплект пізнавально-розвивальної гри. На заході були присутні й представники обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту – Олександр Красюк та Наталія Бондаренко, які привітали майбутніх модераторів.

blankblankblankblankblankblank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *