Запустили сайт для реєстрації волонтерів

12 жовтня в ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Черкаський обласний Молодіжний ресурсний центр за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту провів презентацію проекту «Паспорт волонтера».

Про це повідомляє “Прочерк”.

Захід зібрав близько 100 людей, серед яких були студенти, волонтери, представники державних та громадських організацій, соціально відповідальні бізнес-партнери та активна молодь, яка зацікавилася проектом.

Про ідею та завдання створення проекту розповів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський:

«Потрібно було створити таку інформаційну систему, щоб будь-яка людина у будь-якому місці могла зайти на цю сторінку і переконатися, що  певна людина є дійсно волонтером і вже приймала участь у різних акціях – ось таким було завдання створення програми «Паспорт волонтера».

Координатор проекту «Паспорт волонтера», Олена Кудрявцева зазначила:

“За роки роботи Молодіжний ресурсний центр залучив до волонтерської діяльності, благодійних та соціальних акцій, мистецьких і патріотичних заходів понад 80 тисяч молодих людей з усієї Черкаської області. Однак, ми хотіли залучити до волонтерства не тільки молодь, а й представників різних громадських організацій та бізнесу для того, щоб об’єднати їх зусилля та популяризувати  волонтерський рух на Черкащині. Одним із завдань проекту «Паспорт волонтера» було те, щоб волонтерський внесок молодої людини був зафіксований у певному документі й молода людина могла підтвердити, що дійсно приймала участь у такій-то акції та є волонтером. Також ми прагнемо, щоб бізнес-організації виступили на підтримку волонтерів та могли віддячити їм за активну життєву позицію певним бонусом, яким може бути чашка кави, знижка на продукцію, сертифікат, послуга, квитки, тощо. Наші партнери самі визначають, які бонуси  можуть надати в межах проекту. Сподіваємось, що результатом нашого проекту буде сформована спільнота молодих людей, готових змінювати світ навколо, зростати професійно та розвиватися”.

Також на заході виступили активісти Молодіжного центру, які розповіли, свою мотивацію до волонтерства, представники громадських організацій «Джура», «Нelp and travel», «Громадський блокпост», «Діоніс» та організатор Черкаського напівмарафону. Вони поділились із присутніми своїми враженнями про проект і розказали про найближчі заходи, які уже цими вихідними потребуватимуть волонтерської допомоги.

Представники Молодіжного центру зазначили, що відмітки будуть ставитися у «Паспорті волонтера» лише за відмінне та добре виконання роботи, тож волонтери повинно сумлінно та відповідально ставитись до своїх обов’язків на заходах, а також те, що «Паспорт» буде видаватися тим молодим людям, які позитивно зарекомендували себе у волонтерській діяльності Молодіжного центру або організацій-партнерів мінімум на 3 заходах.

З переліком організацій-партнерів (громадських організацій, які потребують волонтерської допомоги та соціально-відповідальних бізнес-партнерів, що хочуть підтримувати волонтерів та надавати певні бонуси), умови отримання «Паспорта волонтера» та більш детальною інформацією про проект усі охочі можуть ознайомитись на сайтах: http://pasportvolontera.com та http://mrc.ck.ua .

Наприкінці заходу, організатори висловили вдячність усім присутнім та наголосили, що завжди готові до співпраці та відкриті до нових ідей та проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *