Заступник очільника області зустрівся з колективом Смілянської медсанчастини

Питання подальшого функціонування медико-санітарної частини № 14 сьогодні обговорювали в Смілі. З цього приводу із трудовим колективом закладу зустрівся заступник голови Черкаської облдержадміністрації Ярослав Березань.

Повідомляє Черкаська ОДА.

Шляхи врегулювання ситуації з МСЧ-14 представники обласної та міської влади спільно з керівництвом медзакладу напрацьовували цієї середи. Остаточне ж рішення питання подальшої долі медсанчастини мав прийняти трудовий колектив.

– Важливо розуміти: заклад вже не буде працювати у тому ж форматі, що й раніше, – наголошує Ярослав Березань. – Стоїть питання щодо його реорганізації та включення до системи медичних закладів міста. Треба також брати до уваги, що Сміла буде центром госпітального округу. Коли ми спільно з міською владою пропонуємо МСЧ варіанти врегулювання їхнього питання, очікуваного відгуку поки що не отримуємо. Ми готові підтримати та допомогти працівникам медсанчастини. Втім ініціативу мають виявити, насамперед, вони. Адже без комплексного бачення рішення проблеми та подальшої долі закладу, не можливо почати працювати над цим питанням на результат.

IMG_5322Посадовець нагадав, що цьогоріч медсанчастину не включили до міської мережі фінансування. Тож у закладу накопичуються борги з виплати як заробітної плати, так і за комунальні послуги. Державної ж субвенції для нього не очікується, додав він.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *