Завдяки черкаським айтішнікам іноземні студенти опановують українську мову

Вивчати українську мову, розважаючись. Черкаські айтішники створили новий мобільний додаток для поглибленого опанування української. Програма покликана викорінити суржик, познайомити українців із цікавими та корисними словами та заглибитись в історію нашого народу. За два тижні новий додаток уже скачали майже 6 тисяч осіб.

Повідомляє телерадіокомпанія “Рось”.

Кілька днів тому скачав додаток «Рід» Ібрагіма Сіла. Він родом із Гвінеї, навчається в Черкасах 4 роки і уже має хороші знання з української мови. Каже вчитися по мобільних гаджетах дуже зручно, адже мова важка, тому матеріал необхідно постійно повторювати.

Користуватися додатком просто: щодня програма пропонує 3 нові слова із їх поясненням. За кожне вивчене користувач отримує «піщинки часу». Їх можна обміняти на цікаві розповіді із віртуальної книги додатку. Знання мови програма оцінює у сімох рівнях: від «неофіта» (новачка) до «володаря часу».

Слова, занесені до програми, відібрали черкаські мовознавці. Вирази не застарілі, а такі, що допоможуть збагатити мовлення. Наприклад: громовиця, гвинтокрил чи наст.

Над додатком працювали більше 10 фахівців: програмістів, мовознавців та істориків. Вони створили програму безкоштовно.

Програму можна безкоштовно завантажити з магазину мобільних додатків, щоб збагачувати своє мовлення і викорінити суржик.

Фото http://rosmedia.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *